МЕДЖИБІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

КОМФОРТ ТА БЕЗПЕКА ДІТЕЙ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

27 лют. 2024
27 лютого в Ставницькій філії І-ІІ ступенів Меджибізького ліцею відбулося урочисте відкриття першого класу безпеки у громаді.

Учні презентували облаштовані локації новоствореного кабінету, а саме: зони пожежної та мінної безпеки, острівці правил дорожнього руху, медичної допомоги та ігровий куточок.

«Клас Безпеки» забезпечений усім необхідним навчальним матеріалом та ознайомчими макетами, щоб діти змогли вивчити й засвоїти правила безпеки та дізнатись більше про роботу екстрених служб. Школярі матимуть можливість ознайомитися детальніше з роботою рятувальників, правоохоронців, медиків, а також військовослужбовців.

Час диктує свої правила. І в пріоритеті зараз - безпека дітей. З початком повномасштабного вторгнення зросла потреба у вивченні основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. В нинішній тривожний час діти повинні знати, як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти здоров’я своє та рідних.Це цілий безпековий простір, де учні, поєднуючи корисне і приємне, здобуватимуть навички безпечної поведінки в умовах війни.

Дякую усім причетним, хто долучився до реалізації проєкту. В часі війни дуже важливо, аби діти, залишаючись на території дитинства, мали змогу здобувати безпекові знання. Такі базові навички допоможуть дітям не розгубитися у різноманітних життєвих ситуаціях та бути готовими до викликів сьогодення.

Бережіть себе і вивчайте правила безпеки.