МЕДЖИБІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

МАН

Курс «З чого складається все?»

в рамках Всеукраїнської профільної школи з фізики Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» з 01 до 22 грудня 2021 року проводить курс «З чого складається все?» в рамках Всеукраїнської профільної школи з фізики Малої академії наук України з використанням дистанційних технологій.

Під час онлайн-зустрічей учасники й учасниці дізнаються, як змінювалися уявлення людства про будову світу від стародавніх часів до середини XX століття, розглянуть прилади, методи, які використовуються для вивчення найменших та найбільших складових Всесвіту, обговорять нерозгадані таємниці будови світу.

Учні нашого ліцею Іванов Олександр, Леськів Максим, Ястремський Олександр, Грінкевич Олександра, Корецька Марія, Гордик Софія, Майданська Наталія, Ямпольська Олександра  виявили бажання приймати участь у даному курсі.